86

„Premier“ lygoje – „Man City“ pergalė prieš „Sheffield Utd“ futbolininkus VIDEO

2023.12.30 18:55
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Sheffield United“ futbolininkus.

Rodri 14-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Kyle’o Walkerio 24-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Rodri 47-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Philas Fodenas 53-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Julianas Alvarezas 61-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Ph.Fodeno 86-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

„Man City“ po 19 sužaistų rungtynių turi surinkęs 40 taškų ir šiuo metu rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje.