Žalgiris
0
Rytas
0

3 įvarčius antrajame kėlinyje pelnęs „Liverpool“ klubas svečiuose nugalėjo „Wolves“ VIDEO

2023.09.16 16:31
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po permainingos kovos 3:1 įveikė „Wolves“ futbolininkus.

Hee Chanas Hwangas jau 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Wolves“ ekipą į priekį 1:0.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Pedro Neto 19-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Craigas Dawsonas 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Cody Gakpo 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Po keitimo pasirodęs Luisas Diazas 47-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

C.Gakpo 55-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Darwinas Nunezas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Jose Sa rankose.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Nelsonas Semedo 80-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Andrew Robertsonas 85-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Harvey Elliottas 91-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 3:1.