Žalgiris
0
Rytas
0

„Premier“ lyga: N.Pope buvo išvarytas iš aikštės, o „Liverpool“ nugalėjo „Newcastle Utd“ VIDEO

2023.02.18 21:28
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.

Miguelis Almironas 4-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Darwinas Nunezas 10-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartus ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Cody Gakpo 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą šiame susitikime 2:0.

Baudos aikštelę palikęs „Newcastle Utd“ vartų sargas Nickas Pope 22-ąją minutę kamuolį sugavo rankomis ir buvo nubaustas raudona kortele bei šeimininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Varžovą suklaidinęs Allanas Saintas-Maximinas 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Alissonas dar kartą apgynė vartus.

Danas Burnas 42-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Callumas Wilsonas 85-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.