0

M.Armalio klubas išvykoje patiesė lyderius

2021.12.26 23:24
Mantas Armalis | hockey.lt nuotr.

Sekmadienį Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) be traumuoto Nerijaus Ališausko žaidęs Rygos „Dinamo“ (Latvija) klubas namuose po baudinių serijos 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) išplėšė pergalę prieš Pekino „Kunlun Red Stars“ (Kinija).

Svečiai atitrūko po Tylerio Wongo (4:04 min.) ir Ethano Wereko (39:13) įvarčių. Trečiojo kėlinio pradžioje kiekybinę persvarą realizavo Nikolajus Jelisejevas (41:46), o likus žaisti vos 8 sek. Reece‘as Scarlettas (59:52) išplėšė pratęsimą. Baudinių serijoje pasižymėjo Lauris Darzinis bei N.Jelisejevas, o Julius Hudačekas atrėmė visus 4 varžovų smūgius.

„Dinamo“ (34 tšk.) liko paskutinėje – 12-oje – Vakarų konferencijos vietoje. „Kunlun Red Star“ (25 tšk.) paskutiniai yra ne tik Rytų konferencijoje, bet ir visoje lygoje.

Elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) Stokholmo „Djurgardens“ su Mantu Armaliu svečiuose po pratęsimo 5:4 palaužė „BK Rogle“ pasipriešinimą. Be keitimų žaidęs lietuvis atrėmė 36 iš 40 varžovų smūgių į vartus. M.Armalis pagal atremtų smūgių procentą (90,08) tarp klasifikuotų SHL vartininkų rikiuojasi 11-as.

„Djurgardens“ (21 tšk.) liko paskutinėje – 14-oje – pozicijoje. Įdomu tai, kad „BK Rogle“ (55 tšk.) yra absoliutūs lygos lyderiai.

Trečioje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje („Oberliga“) Arnoldo Boso atstovaujama Erfurto „TecArt Black Dragons“ ekipa namuose 7:2 pranoko „Hammer Eisbaren“. Lietuvis 4 kartus smūgiavo į vartus.

„TecArt Black Dragons“ (30 tšk.) Šiaurės konferencijoje tarp 14 komandų žengia 9-i.