"Forbes": Turtingiausias Pasaulio futbolo klubas - "Manchester United"

2012.04.19 13:30 Ivartis.net
Manchester United

"Manchester United" išlieka turtinigiausių Pasaulio klubų sąrašo viršūnėje, kurio vertė per paskutinius metus pakilo 20 procentų, rašo žurnalas "Forbes".

Šiuo metu Mančesterio klubo vertė po praėjusių metų pasirodymo UEFA Čempionų lygoje siekia 1.7 milijardus eurų.  "Forbes" rašo: "Daug prie turtingiausio Pasaulio klubo vardo prisidėjo milžniška, 338 milijonų, "Manchester United" sirgalių armija".

Antroje vietoje rikiuojasi Madrido "Real", kuris vertinamas 1.43 mlrd. eurų. Ispanijos sostinės klubo vertė nuo praėjusių metų pakilo 29%.

Trečią vietą užima "Barcelona". Katalonų klubo kaina siekia 998 mln. eurų. Nuo praėjusių metų klubo vertė pakilo net 34%.

Į turtingiausių klubų penketuką taip pat patenka Miuncheno "Bayern" (760 mln. eurų) ir Londono "Arsenal".

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Diego Costa (kair.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Įspūdingose įvarčių lenktynėse „Chelsea“ pranoko „Everton“ (FOTO) (VIDEO) (4)

Vakar 18:35

Liverpulio „Everton“ klubas dar kartą įrodė, kad šį sezoną yra pasirengęs kautis su Anglijos „Premier“ lygos grandais dėl aukščiausių pozicijų, bet šį kartą „irisai“ turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu.

Naujienos

Mario Mandžukičius (kair.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Ispanijos čempionai iškovojo pirmą pergalę naujame „La Liga“ sezonefotovideo

Vakar 23:58

Pirmadienį pirmose naujojo Ispanijos „La Liga“ sezono rungtynėse pergalės neiškovojęs Madrido „Atletico“ klubas tai padarė šeštadienio vakarą namuose. Antrojo turo mače trenerio Diego Simeone auklėtiniai minimalia persvara 2-1 privertė pasiduoti lygos naujoką „Eibar“.

Rungtynių akimirka | Reuters/Scanpix nuotr.

Italijos vicečempionai sezono starte peršoko „Fiorentina“ barjerąfotovideo

Vakar 23:37

Italijos „Roma“ ekipa pasekė Turino „Juventus“ pėdomis ir naująjį „Serie A“ sezoną pradėjo pergale. Sostinės klubas namuose vykusiame mače minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Florencijos „Fiorentiną“.

„Monaco“ – „Lille“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

Be R.Falcao žaidęs „Monaco“ neįveikė „Lille“ (+ kiti rezultatai) (1)fotovideo

Vakar 19:55

Šeštadienį Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate toliau vyko 4-ojo turo varžybos. Anksčiausiai vyko įdomiausios varžybos, kadangi susikovė šalies vicečempionas „Monaco“ ir bronzininkai „Lille“. Rungtynės tarp šių ekipų baigėsi lygiosiomis 1-1. „Lille“ klubui į priekį išsiveržti pavyko net neįpusėjus pirmajam kėliniui.

„Schalke“ – „Bayern“ rungtynių akimirka | Reuters/Scanpix nuotr.

X.Alonso debiutas „Bayern“ klube pažymėtas lygiosiomis su „Schalke“fotovideo

Vakar 21:25

Šeštadienį vakare buvo sužaistas pagrindinis antrojo „Bundesliga“ turo mačas. Gelzenkircheno „Schalke“ klubas namuose priėmė šalies čempioną Miuncheno „Bayern“. Bavarų gretose debiutavo saugas Xabi Alonso, tačiau jo debiutas buvo pažymėtas lygiosiomis 1-1. „Bayern“ klubas pavojingą ataką surengė jau 4 mačo minutę.

„Juventus“ džiaugiasi vieninteliu įvarčiu | AP/Scanpix nuotr.

„Juventus“ naująjį sezoną pradėjo pergalingaifotovideo

Vakar 20:55

Šeštadienį prasidėjo naujasis Italijos „Serie A“ lygos sezonas. Trenerį pakeitęs šalies čempionas Turino „Juventus“ pergalingai pradėjo sezoną ir svečiuose 1-0 įveikė Veronos „Chievo“ ekipą. Massimiliano Allegri auklėtiniai į priekį išsiveržė jau 7 mačo minutę, kai po Carloso Tevezo pakelto kampinio kamuolį į savų vart...

Rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

Anglijos čempionai namuose gavo antausį nuo „Stoke“ klubo (2)fotovideo

Vakar 18:52

Savaitės pradžioje įtikinamai „Liverpool“ klubą nugalėjęs „Manchester City“ užmigo ant laurų ir šeštadienį patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose. Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo mače „miestiečiai“ minimalia persvara 0-1 nusileido „Stoke City“ komandai.

„Bayer“ džiaugiasi | Reuters/Scanpix nuotr.

„Bayer“ klubas kyla į pirmą vietą, lygos naujokai įveikė lygos senbuviusfoto

Vakar 18:25

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate ir toliau vyko antrojo turo kovos. Sunkią, bet svarbią pergalę iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 4-2 nugalėjo Berlyno „Hertha“ klubą. Pirmą realią progą pasižymėti turėjo „Bayer“ klubas, tačiau 19 minutę Karimo Bellarabi atliktas smūgis buvo atremtas.

„Manchester United“ klubui nesugebėjo padėti net ir Angelis di Maria | Reuters/Scanpix nuotr.

Prastas „Man Utd“ sezonas tęsiasi – A.Di Maria vedami „velniai“ neįveikė lygos naujoko (7)fotovideo

Vakar 16:37

Šiandien Anglijoje prasidėjo 3-iasis „Premier“ lygos turas. Sezonas ir toliau nesėkmingai klostosi „Manchester United“ klubui, kuriam pergalės nepadėjo iškovoti ir Angelis di Maria.

Klaipėdos ekipa iškovojo pergalę | atlantas.lt nuotr.

„Atlantas“ nepasigailėjo „Šiaulių“, „Ekranas“ įveikė „Trakus“video

Vakar 17:55

Klaipėdos „Atlantas“ reabilitavosi po skaudaus pralaimėjimo „Trakams“. „SMScredit.lt A lygos“ 25-ojo turo dvikovoje uostamiesčio klubas namuose sutriuškino „Šiaulius“ 4-0 (1-0). Klaipėdiečiai iškovoję dešimtąją pergalę šiame sezone užima penktąją turnyro lentelės vietą, savo ruožtu, šiauliečiai žengia devinti.