Romario: būdamas 18 metų elgiausi taip pat, kaip Neymaras dabar

Brazilijos futbolo legenda Romario gina spaudoje dėl netinkamo ir per daug arogantiško elgesio neretai kritikuojamą "Santos" superžvaigždę Neymarą.

Jaunasis puolėjas visiškai laisvai jaučiasi prieš televizijos kameras ir niekuomet neieško žodžio kišenėje, todėl jis jau tapo Brazilijos spaudos numylėtiniu. Pasak Romario, tai yra nieko keisto ir jam negresia tapti arogantišku.

"Sulaukęs 18 metų uždirbau milijonus ir visuomet būdavau dėmesio centre. Būtent dėl to aš suprantu Neymaro elgesį. Jis toks pats, kaip aš buvau prieš 20 metų", - tvirtino Romario.

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Christianas Eriksenas (kair.) ir Harry Kane'as | AP/Scanpix nuotr.

„City“ klubą Mančesteryje nugalėjo ir „Tottenham“ futbolininkai (FOTO) (VIDEO) (1)

Šiandien 17:15

Šįvakar Mančesteryje vyksta Anglijos „Premier“ lygos grandų akistata tarp „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ klubų. Pergalė svarbi abiem, tad nuo to kova turėtų būti tik įdomesnė!

Naujienos

Danielis Sturridge'as | Reuters/Scanpix nuotr.

„Liverpool“ iškovojo didžiausią sezono pergalę „Premier“ lygojevideo

Šiandien 18:50

„Liverpool“ klubas pademonstravo geriausią šio sezono puolimą Anglijos „Premier“ lygoje. Sekmadienį trenerio Jurgeno Kloppo auklėtiniai 26-ojo turo rungtynėse išvykoje rezultatu 6-0 sumušė čempionato autsaiderį Birmingemo „Aston Villa“ klubą. Svečiai pirmą savo įvartį įmušė 16 minutę.

Danny Welbeckas sugrįžimą pažymėjo svarbiu įvarčiu | Reuters/Scanpix nuotr.

D.Welbeckas išplėšė „Arsenal“ pergalę prieš „Leicester“ klubą (5)fotovideo

Šiandien 13:10

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko viena iš dviejų lygos lyderių dvikovų. Atkaklioje akistatoje „Emirates“ stadione Londono „Arsenal“ klubas sugebėjo panaikinti įvarčio deficitą ir paskutinę minutę išplėšti pergalę prieš lygos lyderę „Leicester“ ekipą.

„Lyon“ ekipa džiaugiasi įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

Lygos lyderių lygiosiomis pasinaudojęs „Lyon“ priartėjo prie trečiosios vietosfotovideo

Šiandien 20:30

Sekmadienį dieną Prancūzijos „Ligue 1” čempionate buvo sužaisti du 26-ojo turo mačai. Šiame ture užtikrintą pergalę iškovojo Liono „Olympique“ ekipa, kuri net 4-1 nugalėjo „Caen“ komandą. „Lyon“ ekipa jau per pirmą kėlinį susikrovė trijų įvarčių pranašumą.

Keisuke Honda pelnė antrą įvartį | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Milan“ šventė svarbią pergalę prieš „Genoa“ klubąvideo

Šiandien 15:35

Italijos „Serie A“ čempionate „Milan“ klubas namuose iškovojo labai reikalingus tris taškus. Siniša Mihajlovičiaus auklėtiniai 2-1 palaužė „Genoa“ komandą.

Tarpusavio rungtynių akimirka | Reuters/Scanpix nuotr.

„Premier“ lygos grandų dvikova: „Man City“ – „Tottenham“

Šiandien 08:55

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje bus sužaistas paskutinis 26-ojo turo mačas. Šį turą papuoš Anglijos grandų dvikova - „Manchester City“ ir „Tottenham“, kurie abu dar nėra praradę vilties iškovoti „Premier“ lygos titulą. Turnyras: Anglijos „Premier“ lyga (26 turas) Stadionas: „Etihad“, Mančesteris ...

Simone Zaza | AFP/Scanpix nuotr.

„Juventus“ klubas nukovė „Napoli“ ekipą ir tapo Italijos čempionato lyderiufotovideo

02.13 23:47

Šeštadienį Italijos čempionate „Serie A“ akis į akį susitiko turnyro lentelės lyderiai: „Napoli“ ir Turino „Juventus“. Namuose 25-ojo turo susitikimą žaidę šalies čempionai išplėšė pergalę pačioje rungtynių pabaigoje.

Diego Costa | Reuters/Scanpix nuotr.

„Chelsea“ iškovojo savo didžiausią šio sezono pergalę „Premier“ lygojefotovideo

02.13 21:21

Londono „Chelsea“ komandos gynėjų gretos toliau retėja, bet šeštadienį tai nesutrukdė „mėlyniesiems“ triuškinančiai laimėti Anglijos „Premier“ lygoje. Guuso Hiddinko auklėtiniai 26-ojo turo susitikime namuose rezultatu 5-1 įveikė „Newcastle“. Šeimininkai triuškinančiai pirmavo dar neįpusėjus pirmajam kėliniui.

Alvaro Negredo | AFP/Scanpix nuotr.

G.Neville'as iškovojo pirmą pergalę Ispanijos lygojevideo

02.13 23:29

Giedrius Arlauskis dėl traumos rungtynėms buvo neregistruotas, o jo atstovaujamas Barselonos „Espanyol“ klubas apmaudžiai išleido pergalę iš rankų Ispanijos čempionate „La Liga“. Išvykoje 24-ojo turo susitikimą žaidę katalonai rezultatu 1-2 nusileido „Valencia“ ekipai.

Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas | AP/Scanpix nuotr.

Britų spauda: „Manchester United“ už P.E.Aubameyangą siūlys 70 mln. svarų

Šiandien 15:00

„Daily Mail“ dienraštis skelbia, kad „Manchester United“ ekipa ateinančią vasarą ketina įsigyti Dortmundo „Borussia“ komandos puolėją Pierre-Emericką Aubameyangą. Gabono rinktinės puolėjas šį sezoną yra visiškas „Borussia“ lyderis ir jis jau yra įmušęs daugiau nei 20 įvarčių, o tiksliau – net 27. Jau šią žiemą afrikiet...