Vilniaus REO klubu susidomėjo sporto verslininkai iš Kinijos

REO

Vilniaus REO šeštadienio pergalės prieš „Šiaulius" rezultatu 3:1 liudytojai buvo ir du Kinijos sporto agentūros „Anping" vadovai. Vilniuje agentūros futbolo direktorius Mao Xiaodongas ir vyresnysis vadybininkas Li Shenas susitiko su REO klubo vadovybe ir aptarė bendradarbiavimo galimybes.

„Šie kinai jau prieš porą metų buvo užmezgę ryšius su Marijampolės „Sūduva", tačiau Vilnius socialine ir verslo prasme jiems yra patrauklesnis už Marijampolę, jie čia mato daugiau galimybių", - sakė REO direktorius Rytis Sabas.

Pasak jo, „Anping" sporto agentūra ieško galimybių atvežti į Lietuvą žaidėjų iš Kinijos ir išvežti rungtyniauti į Kiniją gabius lietuvių futbolininkus.

„Kinai atvyko jau susirinkę daug žinių apie REO klubą. Kelias valandas konstruktyviai su jais kalbėjomės, išgirdome labai įdomių idėjų, kurias drąsiai galime įgyvendinti", - sakė R.Sabas.

Pasak Mao Xiaodongo, jei kokioje nors užsienio komandoje rungtyniauja nors vienas kinas, visa vietos kinų bendruomenė aktyviai jį palaiko ir lankosi rungtynėse, o rungtynių įrašai dažnai retransliuojami Kinijoje, dėl to daugelis kinų kompanijų yra suinteresuotos remti tą užsienio komandą.

„Perspektyvų daug. Kinams patiko ir Vilniaus futbolo klubas REO, ir pats Vilnius. Todėl, manau, bendradarbiavimas bus produktyvus", - sakė Lietuvos A lygos debiutantų klubo direktorius.

Vilniaus futbolo klubas „REO" buvo įkurtas 2005 metais. Nuo savo įkūrimo klubas yra du kartus laimėjęs Vilniaus apskrities III lygos pirmenybes (2006 ir 2008 metais), o 2010 metais laimėjo Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybes ir pateko į LFF I lygą. 2011-aisiais REO laimėjo Lietuvos I lygą ir sportiniu principu pateko į stipriausią šalyje A lygą.

Gairės: lff, a lyga, reo, vilniaus reo

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai 

Nėra komentarų

Mano ivartis.net

Jungtis


Apklausa

Ar tikite, kad Lietuvos rinktinė gali įveikti anglus Londone?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

Ne daug kam žinomas faktas, kad Anglijos „Premier“ lygos klubas Liverpulio „Everton“ yra žaidęs namų rungtynes garsiajame „Anfield“ stadione, kuriame nuo seno rungtyniauja vienas tituluočiausių Anglijos klubų – „Liverpool“.

Rekomenduojame

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias futbolo naujienas el. paštu!

Užsakyti

Dienos citata

Futbolo komentatorius Gediminas Reklaitis:

Gedimino Reklaičio komentaras Čempionų lygos mače tarp "Šachtar" ir "Bayern" klubų

Daugiau citatų