"Eredivisie": Enšedės "Twente" aplenkė Alkmaaro AZ

2012.04.21 23:50 Ivartis.net
Eredivisie

Šeštadienio vakarą Olandijos "Eredivisie" čempionate buvo žaidžiamos ketverios rungtynės. Dramatišką pergalę, leidusią pakiltį į antrąją turnyrinės lentelės vietą, iškovojo Enšedės "Twente" futbolininkai, kurie minimaliu rezultatu įveikė Roterdamo "Excelsior" klubą. Pergalingą įvartį, jau per teisėjo pridėtą laiką, pelnė 22-ejų belgas, Naceras Chadli.

Pergales taip pat iškovojo "Heracles" ir "Utrecht" komandos, o "Heerenveen" ir "Vitesse" klubų dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1:1. Beje, "Heracles" komanda pergalingas rungtynes su "De Graafschap" baigė devyniese...

Rezultatai:

Excelsior 0 - 1 Twente

• 90+2' N.Chadli

Heerenveen 1 - 1 Vitesse

• 5' [1 - 0] F. Djuricic
  • 79' [1 - 1] M. Havenaar

De Graafschap 2 - 3 Heracles

• 12' [1 - 0] S.E. Hassnaoui
  • 18' [1 - 1] S. Armenteros
  • 26' [1 - 2] N. Gouriye
  • 53' [1 - 3] R.D.S. Everton
  • 78' L. Duarte ( raudona kortelė)
  • 83' [2 - 3] M.d. Leeuw (iš 11m. baudinio)
  • 87' M. Looms (dvi geltonos kortelės = raudona kortelė)

RKC Waalwijk 0 - 2 Utrecht

• 77' [0 - 1] A. Schut
  • 85' [0 - 2] A. Gerndt

Rungtynių akimirka | AP/Scanpix nuotr.

Čempionų lyga: per „Žalgirį“ perlipęs „Dinamo“ įveikė ir L.Spalvio atstovaujamą „Aalborg“ (FOTO) (VIDEO)

Vakar 23:07

Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikas Zagrebo „Dinamo“ trečiadienį pratęsė sėkmingą savo žygį UEFA Čempionų lygos atrankoje. Pirmose trečiojo atrankos etapo rungtynėse Danijoje Kroatijos čempionai minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo Luko Spalvio atstovaujamą Olborgo „Aalborg“ klubą.

Naujienos

chelseafc.com nuotr.

Puikiai žaidę D.Costa ir C.Fabregasas atvedė „Chelsea“ į pergalę draugiškose rungtynėsefotovideo

Šiandien 00:15

Londono „Chelsea“ klubas trečiadienį šventė dar vieną pergalę draugiškose rungtynėse. Olandijoje vykusiame mače „mėlynieji“ rezultatu 3-1 nugalėjo Arnhemo „Vitesse“ ekipą.

Romelu Lukaku | AP/Scanpix nuotr.

Oficialu: „Chelsea“ pardavė R.Lukaku „Everton“ klubui (3)

Vakar 23:42

Praėjusį sezoną nuomos pagrindais Liverpulio „Everton“ klube praleidęs puolėjas Romelu Lukaku oficialiai palieka Londono „Chelsea“. Futbolininkas nusprendė su „irisais“ pasirašyti preliminarią penkerių metų trukmės sutartį.

zalgiris-vilnius.lt/S.Čirbos nuotr.

V.Venslovaitienė: „Pirmąją sezono dalį galime įvertinti teigiamai“

Šiandien 12:00

Pasak V.Venslovaitienės, ankstyvas Vilniaus „Žalgirio“ pasitraukimas iš Europos taurių turnyrų komandai suteikė vertingos patirties, kuri padės siekiant tikslų kitais metais.

Arturo Vidalis | REUTERS/Scanpix nuotr.

Vasaros perėjimų langas (liepos 31 d.) (2)

Šiandien 07:00

Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.

Stefanas de Vrijis | LaPresse/Scanpix nuotr.

Oficialu: Romos klubas įsigijo Olandijos rinktinės gynėją

Vakar 21:05

FIFA pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje su Olandijos rinktine bronzos apdovanojimus iškovojęs gynėjas Stefanas de Vrijis kitą sezoną žais Italijoje. Romos „Lazio“ klubas oficialiai pranešė, kad futbolininką įsigijo iš Roterdamo „Feyenoord“ ekipos.

steauafc.com nuotr.

Čempionų lyga: G.Arlauskio klubas su Kazachstano čempionais išsiskyrė taikiai

Vakar 20:05

Giedriui Arlauskiui nepavyko išsaugoti „sausų“ vartų, o jo atstovaujamas Bukarešto „Steaua“ klubas išvykoje vykusiame trečiajame UEFA Čempionų lygos atrankos etapo mače sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 su Kazachstano „Aktobe“ vienuolike.

Louisas van Gaalas | AFP/Scanpix nuotr.

L.van Gaalas: „Reikia įsigyti dar bent vieną gynėją“ (1)

Vakar 19:05

Louisas van Gaalas į „Manchester United“ sieks privilioti dar bent vieną gynėją. „Raudonieji velniai“ jau įsigijo Luke‘ą Shaw ir Anderį Herrera, taip pat ikisezoninėse rungtynėse daug pasireikšti gauna jaunieji Reece‘as Jamesas, Michaelas Keane‘as ir Tyleris Blackettas.

Davidas Trezeguet | Reuters/Scanpix nuotr.

Indijoje žais ir D.Trezeguet

Vakar 17:35

Indijos lyga „Indian Super League“ (ISL) sulaukė dar vienos Europos futbolo legendos. Anksčiau pranešėme, kad šiose pirmenybėse debiutuos Freddie Ljunbergas, o štai trečiadienį buvo paskelbta ir apie Davido Trezeguet atvykimą.

Xavi ir Zlatanas Ibrahimovičius | Reuters/Scanpix nuotr.

D.Chygrynskis: „Z.Ibrahimovičius buvo klounu pavadinęs Xavi“ (2)

Vakar 15:05

Dmitrijus Chygrynskis giria buvusį komandos draugą „Barcelona“ ekipoje Zltataną Ibrahimovičių už neeilinę asmenybę. Dabartinis Donecko „Shakhtar“ gynėjas taip pat atskleidė, jog per vieną treniruotę švedas saugą Xavi pavadino klounu.

Daugiau naujienų

Mano ivartis.net

Jungtis

Apklausa

Kurios Europos futbolo lygos sezono starto laukiate labiausiai?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

Vartininkas Arthuras Whartonas buvo pirmasis profesionalus juodaodis futbolininkas pasaulyje.