"Eredivisie": Enšedės "Twente" aplenkė Alkmaaro AZ

2012.04.21 23:50 Ivartis.net
Eredivisie

Šeštadienio vakarą Olandijos "Eredivisie" čempionate buvo žaidžiamos ketverios rungtynės. Dramatišką pergalę, leidusią pakiltį į antrąją turnyrinės lentelės vietą, iškovojo Enšedės "Twente" futbolininkai, kurie minimaliu rezultatu įveikė Roterdamo "Excelsior" klubą. Pergalingą įvartį, jau per teisėjo pridėtą laiką, pelnė 22-ejų belgas, Naceras Chadli.

Pergales taip pat iškovojo "Heracles" ir "Utrecht" komandos, o "Heerenveen" ir "Vitesse" klubų dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1:1. Beje, "Heracles" komanda pergalingas rungtynes su "De Graafschap" baigė devyniese...

Rezultatai:

Excelsior 0 - 1 Twente

  • 90+2' N.Chadli

 

Heerenveen 1 - 1 Vitesse

  • 5' [1 - 0] F. Djuricic
  • 79' [1 - 1] M. Havenaar

 

De Graafschap 2 - 3 Heracles

  • 12' [1 - 0] S.E. Hassnaoui
  • 18' [1 - 1] S. Armenteros
  • 26' [1 - 2] N. Gouriye
  • 53' [1 - 3] R.D.S. Everton
  • 78' L. Duarte ( raudona kortelė)
  • 83' [2 - 3] M.d. Leeuw (iš 11m. baudinio)
  • 87' M. Looms (dvi geltonos kortelės = raudona kortelė)

 

RKC Waalwijk 0 - 2 Utrecht

  • 77' [0 - 1] A. Schut
  • 85' [0 - 2] A. Gerndt
  •  
  •  

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai 

Nėra komentarų

Dienos tema

Radamelis Falcao apsivilks „Chelsea“ marškinėlius | Reuters/Scanpix nuotr.

Vasaros perėjimų langas (liepos 2 d.)

Šiandien 02:29

Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.

Naujienos

Europos lygos kovos Lietuvos klubams prasidės ketvirtadienį

Iš arčiau: Lietuvos klubų varžovai Europos lygoje

Vakar 23:45

Rytoj trys Lietuvos klubai pradės savo atrankines kovas UEFA Europos lygoje. Klaipėdos „Atlantas“ žais su Stara Zagoros „Beroe“ (Bulgarija), „Trakų“ klubas susikaus su Torshauno „Havnar Boltfelag“ (Farerų salos), Pakruojo „Kruoja“ varžysis su Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija). Prieš šiuos mačus nusprendė trumpai supaži...

Ilkay Gundoganas | AP/Scanpix nuotr.

Oficialu: „Barcelona“ klubą dominęs I.Gundoganas pratęsė sutartį su „Borussia“ (1)

Vakar 20:41

Dortmundo „Borussia“ klubas sugebėjo įtikinti Europos grandų viliotą saugą Ilkay‘ų Gundoganą likti komandoje – jis pasirašė naują dviejų metų sutartį.

fkkruoja.lt nuotr.

„Kruoją“ treniruos ukrainietis

Vakar 19:00

Pakruojo „Kruojos“ klubą nuo šiol treniruos specialistas iš Ukrainos Mykola Trubačiovas, kuris dirbs vyriausiuoju treneriu.

Lewisas Holtby | twitter nuotr.

Oficialu: „Tottenham“ pardavė L.Holtby, „Southampton“ nutraukė D.Osvaldo kontraktą

Vakar 18:01

Londono „Tottenham“ klubas oficialiai paskelbė, jog sukirto rankomis su „Hamburger“ ekipa dėl saugo Lewiso Holtby pardavimo Vokietijos komandai.

Ederas (kair.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Oficialu: „Swansea“ įsigijo Portugalijos rinktinės puolėją

Vakar 17:15

„Swansea City“ klubas pranešė, kad iš „Braga“ ekipos įsigijo Portugalijos rinktinės puolėją Ederą ir su juo pasirašė trejų metų sutartį. „Swansea“ perėjimo sumos neatskleidė, bet spėjama, kad portugalas Velso klubui kainavo apie 5 milijonus svarų. Ederas „Swansea“ klube vilkės 17 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Juventus“ pristatė naujo sezono aprangą | juventus.com nuotr.

„Juventus“ klubas pristatė naują kito sezono aprangąfoto

Vakar 17:01

Europos klubai toliau atskleidžia savo rungtynių aprangą kitam sezonui, o trečiadienį prie jų prisijungė ir UEFA Čempionų lygos vicečempionė Turino „Juventus“ komanda, kuri turi ir naujus marškinėlių rėmėjus.

atlantas.lt nuotr.

K.Sarsanija: „Bulgarai stiprūs, bet įveikiami“

Vakar 16:30

Ketvirtadienį Klaipėdos „Atlantas“ žais pirmąsias Europos lygos turnyro atrankos rungtynes su Bulgarijos vicečempionu – Stara Zagoros „Beroe“ klubu.

Matejus Vydra (kair.) yra žaidęs stipriausioje Anglijos lygoje | Reuters/Scanpix nuotr.

Oficialu: M.Vydra tapo G.Arlauskio komandos draugu

Vakar 15:05

Giedriaus Arlauskio atstovaujamam Anglijos „Watford“ klubui pavyko pasirašyti preliminarią sutartį su „Udinese“ komandos puolėju Mateju Vydra.

Nathanielis Clyne'as | liverpoolfc.com nuotr.

Oficialu: „Liverpool“ įsigijo N.Clyne‘ą (+ 2 perėjimai)

Vakar 14:39

„Liverpool“ klubas trečiadienį oficialiai pranešė, jog įsigijo Anglijos rinktinės ir „Southampton“ komandos gynėją Nathanielį Clyne‘ą.

Daugiau naujienų

Mano ivartis.net





Jungtis


Apklausa

Kuris Lietuvos klubas UEFA turnyruose nužygiuos toliausiai?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

Buvęs Šiaulių "Šiaulių" puolėjas Artūras Rimkevičius 2012 metais tapo rezultatyviausiu visų laikų Lietuvos aukščiausio futbolo diviziono žaidėju - per 29 rungtynes jis įmušė net 35 įvarčius.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias futbolo naujienas el. paštu!

Užsakyti

Dienos citata

Andresas Iniesta:

Andresas Iniesta sakė nuskambėjus paskutiniam UEFA Čempionų lygos finalo teisėjo švilpukui, kai „Barcelona“ 3-1 įveikė „Juventus“ klubą.

Daugiau citatų


Rusijos "Premier League"

  • Lygos lentelė
  • Rezultatai
  • Tvarkaraštis
59_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Amkar Perm' 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Anzhi 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Krasnodar 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Krylya Sovetov 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Kuban' Krasnodar 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Lokomotiv Moskva 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rostov 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Rubin Kazan' 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Terek Grozny 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Ufa 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Ural 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Zenit 0 0 0 0 0 0 +0 0
Pen 07-17 Spartak Moskva 19 : 00 Ufa
Šeš 07-18 CSKA Moskva 18 : 30 Rubin Kazan'
Šeš 07-18 Rostov 21 : 00 Terek Grozny
Sek 07-19 Zenit 13 : 30 Dinamo Moskva
Sek 07-19 Mordovia Saransk 18 : 00 Lokomotiv Moskva
Sek 07-19 Anzhi 21 : 00 Krylya Sovetov
Pir 07-20 Amkar Perm' 17 : 00 Krasnodar
Pir 07-20 Kuban' Krasnodar 20 : 00 Ural
Pen 07-24 Krylya Sovetov 19 : 00 CSKA Moskva
Šeš 07-25 Ufa 16 : 00 Rostov
Šeš 07-25 Dinamo Moskva 18 : 30 Mordovia Saransk
Šeš 07-25 Terek Grozny 21 : 00 Kuban' Krasnodar
Sek 07-26 Ural 13 : 30 Zenit
Sek 07-26 Rubin Kazan' 20 : 00 Amkar Perm'
Sek 07-26 Krasnodar 20 : 00 Spartak Moskva
Pir 07-27 Anzhi 20 : 00 Lokomotiv Moskva
Pen 07-31 Kuban' Krasnodar 20 : 00 Ufa
Šeš 08-01 Amkar Perm' 14 : 00 Krylya Sovetov
Šeš 08-01 Zenit 17 : 00 Terek Grozny
Šeš 08-01 CSKA Moskva 19 : 30 Anzhi

Olandijos "Eredivisie"

  • Lygos lentelė
  • Rezultatai
  • Tvarkaraštis
59_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 ADO Den Haag 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 AZ 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Ajax 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Cambuur 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Excelsior 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Feyenoord 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Groningen 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Heerenveen 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Heracles 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 NEC 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 PEC Zwolle 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 PSV 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Roda JC 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Twente 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Utrecht 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Vitesse 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Willem II 0 0 0 0 0 0 +0 0
Pen 08-07 Heerenveen 21 : 00 De Graafschap
Šeš 08-08 PEC Zwolle 19 : 30 Cambuur
Šeš 08-08 ADO Den Haag 20 : 45 PSV
Šeš 08-08 Roda JC 20 : 45 Heracles
Šeš 08-08 Feyenoord 21 : 45 Utrecht
Sek 08-09 AZ 13 : 30 Ajax
Sek 08-09 Groningen 15 : 30 Twente
Sek 08-09 NEC 15 : 30 Excelsior
Sek 08-09 Willem II 17 : 45 Vitesse
Pen 08-14 Vitesse 21 : 00 Roda JC
Šeš 08-15 De Graafschap 19 : 30 PEC Zwolle
Šeš 08-15 Twente 20 : 45 ADO Den Haag
Šeš 08-15 Ajax 20 : 45 Willem II
Šeš 08-15 Excelsior 21 : 45 AZ
Sek 08-16 PSV 13 : 30 Groningen
Sek 08-16 Utrecht 15 : 30 Heerenveen
Sek 08-16 Cambuur 15 : 30 Feyenoord
Sek 08-16 Heracles 17 : 45 NEC
Pen 08-21 Groningen 21 : 00 Excelsior

Portugalijos "Primeira Liga"

  • Lygos lentelė
  • Rezultatai
  • Tvarkaraštis
59_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Académica 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Arouca 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Belenenses 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Benfica 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Boavista 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Estoril 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Marítimo 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Moreirense 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Nacional 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Paços de Ferreira 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Porto 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rio Ave 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Sporting Braga 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Sporting CP 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Tondela 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 União Madeira 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Vitória Guimarães 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Vitória Setúbal 0 0 0 0 0 0 +0 0