P.Guardiola: nacionaliniame čempionate pirmos vietos neužimsime

2012.03.20 11:39 Ivartis.net
Guardiola

Nors iki La liga čempionato dar liko vienuolika turų "Barcelona"  strategas Pepas Guardiola nugalėtojų titulą perduoda į Madrido "Real" rankas. Titulą ginantis katalonų klubas nuo Madrido ekipos atsilieka aštuoniais taškais ir, anot P.Guardiolos, šį deficitą panaikinti jau nebėra įmanoma.

"Suprantu,kad mūsų sirgaliai nenori girdėti tokių kalbų, bet reikia žvelgti tiesai į akis - mes nelaimėsime Ispanijos čempionato.  Reikia tikėtis stebuklo, kad mes laimėtume visas likusias 11 varžybų, o "Real" juose barstytų taškus. Be to, aštuonių taškų persvara yra pakankamai solidi. Tai yra pirmas kartas per kelis metus, kai "karališkas klubas" sugebėjo tiek atsiplėšti nuo mūsų", -  ispanų žurnalistams prisipažino "Barcelona" treneris.

Anot P.Guardiolos, dabar visas dėmesys sutelktas į Čempionų lygos kovas. Katalonai tikisi pasiekti finalą ir kautis dėl prestižiškiausio Europos futbolo klubų turnyro titulo.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Theo Walcottas turėtų pratęsti sutartį su savo klubu | Reuters/Scanpix nuotr.

Priešpaskutinė perėjimų lango diena (atnaujinta 01.00)

Šiandien 01:00

Lankomiausias futbolo portalas Lietuvoje Įvartis.net antrus metus iš eilės seka „Žiemos perėjimų lango“ oficialius įvykius bei įvairiausius gandus, su kuriais siejami klubai, futbolininkai ar treneriai.

Naujienos

Londono ir Mančesterio klubai pasidalino po tašką | Reuters/Scanpix nuotr.

„Chelsea“ ir „Man City“ komandų dvikovoje užfiksuotos lygiosios (2)fotovideo

Vakar 18:30

Prieš svarbią Anglijos „Premier“ lygos dvikovą lyderius praradę Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ klubai antrą kartą šį sezoną pasidalino po tašką.

Manuelis Pellegrini liko patenkintas auklėtinių pasirodymu | AFP/Scanpix nuotr.

M.Pellegrini: „Laimėti norėjo viena komanda“

Vakar 23:45

Šeštadienį Londono „Stamford Bridge“ stadione lygiosiomis pasibaigusi Anglijos „Premier“ lygos „Chelsea“ ir „Manchester City“ klubų akistata paliko teigiamą įspūdį treneriui Manueliui Pellegrini.

Pusiaujo Gvinėjos rinktinė džiaugiasi įvarčiu | AP/Scanpix nuotr.

Pusiaujo Gvinėja pratęsė savo žygį Afrikos čempionate, Kongo DR taip pat žengė į pusfinalįfotovideo

Šiandien 00:15

Šeštadienį Afrikos Nacijų taurėje buvo sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio mačai, po kurių paaiškėjo pirmi du pusfinalio dalyviai. Tikra drama vyko mače tarp Tuniso ir čempionato šeimininkės Pusiaujo Gvinėjos. Po pratęsimo Pusiaujo Gvinėja sugebėjo laimėti rezultatu 2-1 ir taip pratęsė savo netikėtą žygį Afrikos čempio...

Karimas Benzema (centre) pelnė dublį | AFP/Scanpix nuotr.

„Real“ klubas be C.Ronaldo pagalbos susitvarkė su „Real Sociedad“ ekipa (4)fotovideo

Vakar 18:50

Diskvalifikuotas Cristiano Ronaldo šeštadienį negalėjo padėti Madrido „Real“ komandai Ispanijos čempionate „La Liga“, bet jai portugalo pagalbos neprireikė. Trenerio Carlo Ancelotti auklėtiniai 21-ojo turo mače namuose rezultatu 4-1 nugalėjo San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

„Manchester United“ futbolininkai švenčia įvartį | Reuters/Scanpix nuotr.

„Manchester United“ namuose šventė puikią pergalę prieš „Leicester“ klubą (1)fotovideo

Vakar 18:45

Šeštadienį į Anglijos stadionus sugrįžo „Premier“ lygos varžybos. Sėkmingai 23-iąjį turą sužaidė „Manchester Unted“ klubas, namuose 3-1 susidorojęs su „Leicester City“ ekipa.

Diego Costa | Reuters/Scanpix nuotr.

D.Costa: „Galiu ramiai eiti miegoti, nes žinau, jog nieko blogo nepadariau“ (1)

Šiandien 09:22

Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Diego Costa pirmą kartą prabilo po neseniai gautos diskvalifikacijos ir pareiškė, jog jis „nėra angelas“, bet jaučiasi nekaltas dėl praėjusių įvykių.

„Roma“ – „Empoli“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

„Roma“ neįveikė lygos naujokofotovideo

Vakar 23:50

Italijos „Serie A“ lygoje šeštadienį buvo sužaisti pirmi du 21-o turo mačai. Jie abu pasibaigė lygiosiomis 1-1. „Roma“ klubas namuose nesugebėjo įveikti lygos naujoko „Empoli“ klubo. „Roma“ klubui ypač prastai susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga. 38 mačo minutę raudoną kortelę gavo „Roma“ gynėjas Konstantinos Manolas, o...

„Atletico“ futbolininkai švenča įvartį | AP/Scanpix nuotr.

„Atletico“ svečiuose nepaliko vilčių lygos naujokamsfoto

Vakar 20:47

Ispanijos „La Liga“ čempionate šeštadienį toliau tęsėsi 21-ojo turo mačai. Madrido „Atletico“ komanda šventė nesunkią pergalę išvykoje, kur susitvarkė su „Eibar“ klubu 3-1.

Seydou Doumbia | AFP/Scanpix nuotr.

Oficialu: „Roma“ už daugiau nei 14 mln. eurų įsigijo S.Doumbia

Vakar 19:38

„Roma“ klubas stiprinasi kovoje dėl Italijos čempionų titulo – komanda oficialiai paskelbė, jog už 14.4 mln. eurų sumą įsigijo Maskvos CSKA atakų lyderį Seydou Doumbia.

Daugiau naujienų

Mano ivartis.net

Jungtis

Apklausa

Ar laukiate Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

Daugiausiai įvarčių pasiekta 2002-aisiais, rungtynėse vykusiose Madagaskare. „Stade Olympique L'Emryne“ komanda žaisdami prieš lygos čempionus AS „Adema“ įmušė 149 įvarčius į... savo vartus! Žaidėjai visų rungtynių metu pakartotinai smūgiavo į savų vartų plotą, taip protestuodami prieš teisėjų sprendimus.