Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Lėktuvo nuolaužos | wikipedia.org nuotr.

Istorija grįžta: tragiškas „Grande Torino“ komandos likimas arba Supergos katastrofa

Šiandien 08:08

Futbolo portalas Ivartis.net pristato dar vieną rubrikos „Istorija grįžta“ numerį. Kiekvieną savaitę lankytojai turi galimybę prisiminti po vieną gerai žinomą istorinį įvykį. Į 1950 metų pasaulio čempionatą Brazilijoje Italijos rinktinė vyko ne lėktuvu, kaip daugelis šalių, o plaukė laivu.

Naujienos

Mauricio Pochettino | Reuters/Scanpix nuotr.

Oficialu: „Tottenham“ pratęsė sutartį su M.Pochettino

Šiandien 17:50

Pastaruoju metu su Paryžiaus „Saint-Germain“ klubu sietas Londono „Tottenham“ komandos treneris Mauricio Pochettino nusprendė oficialiai paneigti visus žiniasklaidoje pasirodžiusius gandus. Argentinietis sutiko su „Spurs“ ekipa pratęsti sutartį iki 2021-ų metų vasaros.

Matsas Hummelsas | Reuters/Scanpix nuotr.

Oficialu: M.Hummelsas pasiprašė būti parduotas „Bayern“ klubui

Šiandien 01:11

Dortmundo „Borussia“ klubo gynėjas Matsas Hummelsas oficialiai įteikė prašymą savo komandos vadovams dėl jo pardavimo Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Kyle‘as Walkeris | Reuters/Scanpix nuotr.

Kvailiausi šio sezono įvarčiai (II dalis)video

04.27 13:00

Daug dėmesio ir popiularumo sulaukę kvailiausi sezono įvarčiai turi tęsinį. Interneto platybėse atsirado antrasis vaizdo įrašas, su kvailiausiais šio sezono įmuštais įvarčiais. Šįkart buvo išrinkta dešimt įvarčių, kurių nemaža dalis buvo iš Anglijos „Premier“ lygos.

Pierre-Emerickas Aubameyangas | Reuters/Scanpix nuotr.

Britų spauda: P.E.Aubameyangas atmetė „Man United“ pasiūlymą

Šiandien 17:45

Pranešimai Anglijoje skelbia, kad Dortmundo „Borussia“ puolėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas priėmę sprendimą nesikelti į „Manchester United“ klubą ir tikisi žaisti Madrido „Real“ ekipoje.

Lee Chung-Yongas | Reuters/Scanpix nuotr.

Išvykti iš „Crystal Palace“ norintis saugas: „A.Pardew sprendimai būna absurdiški“

Šiandien 17:17

Londono „Crystal Palace“ saugas Lee Chung-Yongas turbūt užsitrauks trenerio Alano Pardew nemalonę. Pietų Korėjos rinktinės narys „Sports Seoul“ dienraščiui davė interviu, kuriame pasakė, kad A.Pardewas kartais priima absurdiškus sprendimus ir šis anglas neturi ilgalaikės vizijos.