Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Cristiano Ronaldo prie Madrido klubo pergalės prisidėjo įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

„Liverpool“ ir „Juventus“ pralaimėjo, „Real“ išnešė sveiką kailį Bulgarijoje (FOTO) (VIDEO) (4)

Vakar 23:38

Po ilgos pertraukos į UEFA Čempionų lygą sugrįžęs „Liverpool“ klubas trečiadienį turėjo prisiminti nemalonų pralaimėjimo skonį. Jį Anglijos vicečempionams priminė Šveicarijos „Basel“ ekipa, kuri B grupės antrojo turo mače namuose sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 1-0.

Naujienos

„Zenit“ – „Monaco“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

„Monaco“ Rusijoje atsilaikė prieš „Zenit“ ekipą (1)fotovideo

Vakar 20:52

Kaip ir vakar, taip ir šiandien vienos UEFA Čempionų lygos rungtynės vyko anksčiau. Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas namuose priėmė „Monaco“ ekipą, tačiau nesugebėjo jos įveikti ir rungtynės pasibaigė be įvarčių 0-0. „Monaco“ klubas šį mačą pradėjo labai pavojinga ataka.

youtube.com nuotr.

Ketvirtos lygos klubas iš LFF taurės išmetė „Bangą“video

Vakar 20:30

Trečiadienį Lietuvoje buvo sužaistos dar ketverios šalies LFF taurės aštuntfinalio rungtynės, kuriose užfiksuota didelė staigmena. Iš turnyro pasitraukė Gargždų „Banga“, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 nusileido ketvirtoje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujantiems Vilniaus „Prelegentams“.

Filipe Luisas | AFP/Scanpix nuotr.

F.Luisas: „J.Mourinho ir D.Simeone išsiskiria begaliniu noru laimėti“

Vakar 21:45

Londono „Chelsea“ gynėjas Filipe Luisas teigia, jog Jose Mourinho ir Diego Simeone yra skirtingi, bet juos vienija tos pačios ambicijos. Buvęs Madrido „Atletico“ narys vasarą už 20 milijonų eurų papildė „mėlynųjų“ gretas.

Gerardas Pique | AFP/Scanpix nuotr.

G.Pique: „Vis dar bijau R.Keane‘o“

Vakar 20:40

„Barcelona“ vidurio gynėjas Gerardas Pique teigia vis dar bijantis Roy Keane‘o, su kuriuo kartu atstovavo „Manchester United“ komandai. G. Pique į Angliją išvyko 2004 metais, bet „Premier“ lygoje nedebiutavo iki 2005-ųjų rugsėjo, kuomet „raudonuosius velnius“ paliko R.Keane‘as.

Francesco Totti | Reuters/Scanpix nuotr.

F.Totti apie artėjantį mačą su „Juventus“: „Tai geriausia Italijos komanda šiuo metu“

Vakar 19:50

„Roma“ kapitonas po lygiosiomis 1-1 pasibaigusio Čempionų lygos mačo išvykoje prieš „Manchester City“ vienuolikę neslepia optimizmo. 38-erių metų veteranas tapo vyriausiu žaidėju per visą istoriją, sugebėjusiu pasiųsti kamuolį į vartus prestižiniame Senojo žemyno turnyre.

Luisas Enrique | AFP/Scanpix nuotr.

L.Enrique: „Dėl pralaimėjimo kaltas esu aš“

Vakar 18:00

„Barcelona“ klubo treneris Luisas Enrique prisiėmė visą atsakomybę už vakar Čempionų lygoje patirtą pralaimėjimą Paryžiaus „Saint-Germain“ klubui rezultatu 2-3. „Barca“ iki to mačo šiame sezone dar nebuvo patyrusi pralaimėjimo, tačiau PSG tapo pirmąja komanda, kuri įveikė L.Enrique treniruojamą klubą.

Estijos rinktinė | jalgpall.ee nuotr.

Estijos rinktinė paskelbė komandos sudėtį rungtynėms su Lietuva

Vakar 17:00

Estijos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Magnusas Pehrssonas paskelbė komandos sudėtį spalio 9 d. Vilniuje vyksiančioms 2016 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Lietuva. Komandos žaidėjų sąraše – 23 pavardės, iš jų 14 legionierių.

Londono komanda niekaip neišsivaduoja iš traumų liūno | AP/Scanpix nuotr.

„Arsenal“ klubo žaidėjai per 12 metų patyrė beveik 900 traumų (2)

Vakar 16:00

Nuo 2002 metų Londono „Arsenal“ komandos futbolininkai patyrė 889 traumas, praneša portalas physioroom.com.

Matsas Hummelsas (deš.) | Reuters/Scanpix nuotr.

M.Hummelsas apie išvykimą negalvoja: „Čia mes turime kažką unikalaus“ (3)

Vakar 15:00

Vokietijos rinktinės gynėjas Matsas Hummelsas sulaukia dėmesio iš stipriausių Europos komandų, tačiau pasaulio čempionas neturi jokio noro palikti Dortmundo „Borussia“ klubo. M.Hummelsas paskutiniu metu buvo siejamas su Madrido „Real“, „Barcelona“ ir „Manchester United“ ekipomis.