Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Robinas van Persie | Reuters/Scanpix nuotr.

„Man Utd“ nesugebėjo įveikti „West Brom“ ekipos (FOTO) (VIDEO) (4)

Vakar 23:53

Pirmadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje buvo užbaigtas 8-asis turas. Šįvakar jėgas išbandė „Manchester United“ ir „West Brom“ klubai. Namuose žaidęs WBA sugebėjo atsilaikyti prieš „Man Utd“ ekipą ir su ja sužaidė taikiai 2-2. „West Brom“ klubas rungtynes pradėjo sėkmingiau ir ilgiau kontroliavo kamuolį.

Naujienos

Šįvakar Čempionų lygoje tęsis grupių etapo kovos | Reuters/Scanpix nuotr.

Čempionų lygos apžvalga

Šiandien 07:00

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygos grupių etape startuos trečiasis turas, kuriame daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti Italijos vicečempiono „Roma“ ir Vokietijos čempiono Miuncheno „Bayern“ dvikova.

Sami Khedira | AFP/Scanpix nuotr.

A.Galliani: „S.Khedira uždirba per daug“

Šiandien 14:40

Italijos „Milan“ komandos viceprezidentas Adriano Galliani yra įsitikinęs, kad Madrido „Real“ klubo saugas Sami Khedira šiuo metu uždirba per daug pinigų. Dėl šios priežasties italas mano, jog mažesnėms komandos įsigyti vokietį būtų tiesiog per didelė prabanga.

Albertas Ferreras | AFP/Scanpix nuotr.

Ispanijoje – pirmoji trenerių rokiruotė

Šiandien 13:00

Neseniai darbo neteko pirmasis treneris „Serie A“ lygoje, o vakar darbo neteko ir pirmasis treneris Ispanijos „Primera“ lygoje. „Cordoba“ pranešė, kad komandą palieka vyriausiasis treneris Albertas Ferreras. Buvęs „Barcelona“, „Chelsea“ ir Ispanijos rinktinės gynėjas atvedė Andalūzijos klubą į aukščiausią Ispanijos lyg...

Raulis | AFP/Scanpix nuotr.

Raulis grįžta į didįjį futbolą (4)

Šiandien 12:00

Madrido „Real“ klubo legenda Raulis grįžta į futbolo sceną – spauda rašo, kad futbolininkas sutarė dėl kontrakto sąlygų su amerikiečių „New York Cosmos“ klubu ir prisijungs prie jo 2015 metais. Jis taip pat vadovaus komandos jaunimo akademijai.

Luisas Suarezas | Reuters/Scanpix nuotr.

L.Suarezas: „L.Messi yra geresnis nei C.Ronaldo“ (1)

Šiandien 11:00

Ateinančio savaitgalio „El Clasico“ rungtynėse savo debiuto „Barcelona“ klube tikriausiai sulauksiantis puolėjas Luisas Suarezas išreiškė savo nuomonę apie Lionelį Messi ir Cristiano Ronaldo. Urugvajietis mano, kad jo komandos draugas yra geresnis nei portugalas.

Louisas van Gaalas | Reuters/Scanpix nuotr.

L.Van Gaalas: „Sužaidėme geriausias sezono rungtynes“

Šiandien 10:30

„Manchester United“ klubo treneris Louisas Van Gaalas, po apmaudžių lygiųjų 2-2 su „West Bromwich klubu, kalbėjo, jog kova dėl lygos titulo dar nepralaimėta ir komanda gali pavyti lyderius Londono „Chelsea“.

Xabi Alonso | AP/Scanpix nuotr.

X.Alonso: „Pirmasis mačas Romoje – gyvybiškai svarbus“

Šiandien 10:00

Miuncheno „Bayern“ klubo saugas Xabi Alonso mano, kad šio vakaro mačas su „Roma“ klubu jiems yra labai svarbus ir pergalės atveju jie beveik užsitikrintų vietą Čempionų lygos aštuntfinalyje. Visgi ispanas neskuba nuvertinti Rudia Garcia treniruojamo klubo.

Garethas Bale'as ir Cristiano Ronaldo | AP/Scanpix nuotr.

B.Rodgersas: „C.Ronaldo ir G.Bale'as galėtų sėkmingai dalyvauti 100 metrų bėgimo finale“

Šiandien 09:15

Prieš trečiadienio Čempionų lygos rungtynes tarp Madrido „Real“ ir „Liverpool“ klubų, pastarosios komandos treneris Brendanas Rodgersas negailėjo pagyrų Garethui Bale‘ui ir Cristiano Ronaldo. Strategas mano, kad šis duetas galėtų sėkmingai dalyvauti Olimpinėse žaidynėse, jei nežaistų futbolo.

„Getafe“ futbolininkai AFP/Scanpix nuotr.

Ispanijoje – fantastiška „Getafe“ pergalė San Sebastianevideo

Vakar 23:37

Pirmadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo užbaigtas žaisti 8-asis turas. Paskutinėse jo rungtynėse San Sebastiano „Real Sociedad namuose susitiko su Madrido „Getafe“ ekipa. Mače neįtikėtiną pergalę šventė svečiai iš sostinės, kurie per paskutines rungtynių minutes išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

Daugiau naujienų

Mano ivartis.net

Jungtis

Apklausa

Ar „Gintra-Universitetas“ žengs į Čempionų lygos ketvirtfinalį?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

"Manchester United" legenda Ryanas Giggsas turi afrikietiško kraujo - jo tėvas buvo pusiau velsietis, pusiau Siera Leonietis

Rekomenduojame

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias futbolo naujienas el. paštu!

Užsakyti

Dienos citata

Treneris Jurgenas Kloppas:

Dortmundo „Borussia“ klubo treneris J.Kloppas džiaugėsi puikia pergale prieš Londono „Arsenal“.