Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Roberto Soldado | AP/Scanpix nuotr.

Europos lyga: nuostabiai atsitiesęs „Tottenham“ išplėšė pergalę Kipre (FOTO) (VIDEO) (1)

Vakar 21:05

Londono „Tottenham“ klubas nepasidavė ir pademonstravęs charakterį išplėšė sunkią pergalę Limasolyje. Kipre vykusiose pirmose Europos lygos paskutiniojo atrankos etapo rungtynėse anglų ekipa minimalia persvara 2-1 įveikė vietos AEL.

Naujienos

Samuelis Eto‘o | AP/Scanpix nuotr.

Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.)

Šiandien 07:00

Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.

Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.

Oficialu: M.Balotelli palieka „Milan“

Vakar 16:50

Italijos „Milan“ klubas savo oficialiame puslapyje pranešė, kad komandos puolėjas Mario Balotelli palieka klubą. „Milan“ klubas kiek anksčiau pranešė, kad veda derybas su „Liverpool“ klubu. Atrodo, kad susitarimas buvo pasiektas ir M.Balotelli grįš žaisti į Angliją.

Rungtynių akimirka | AP/Scanpix nuotr.

T.Motta nosį sulaužęs Brandao diskvalifikuotas mėnesiuivideo

Šiandien 08:00

Prancūzijos futbolo lyga (LFP) atsižvelgė į Brandao smurtinius veiksmus po Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Bastia“ komandų akistatos šalies „Ligue 1“ čempionate ir diskvalifikavo futbolininką iki rugsėjo 18 d.

klaipedos-granitas.lt nuotr.

„Granitas“ iš Šiaulių išsivežė visus 3 taškusvideo

Vakar 19:18

Lietuvos „SMScredit.lt A lygoje“ ketvirtadienį prasidėjo 24-asis turas. Jame į pergalių kelią sugrįžo „Klaipėdos granito“ futbolininkai, kurie svečiuose 2-1 įveikė „Šiaulių“ futbolininkus. Aiktės šeimininkai rungtynes pradėjo pavojingu smūgiu, tačiau Lukas Lidakevičius apgynė Klaipėdos ekipos vartus.

Josepas Guardiola | SIPA/Scanpix nuotr.

P.Guardiola: „Aš neturiu saugų“ (1)

Vakar 19:00

Savaitgalį Miuncheno „Bayern“ klubas pradės savo sezoną ir „Allianz Arena“ stadione žais pirmąsias „Bundesliga“ rungtynes su „Wolfsburg“ klubu. Vokietijos čempionų treneris Pepas Guardiola supranta, kad jo klubo laukia labai sunkios rungtynės, ypač dėl to, kad „Bayern“ gretas išretino traumos.

Arsene'as Wengeras | AP/Scanpix nuotr.

A.Wengeras: „Jei bus galimybių, bandysime dar sustiprinti gynėjų ir saugų grandį“

Vakar 18:00

Londono „Arsenal“ strategas Arsene‘as Wengeras prasitarė, jog „kanonierių“ klubas, jei tik bus galimybių, ieškos pastiprinimo gynėjų ir saugų grandžiai, bet taip pat ragina nepanikuoti dėl turimų futbolininkų pajėgumo.

Buvęs daugkartinių Anglijos čempionų futbolininkas Paulas Scholesas | Reuters/Scanpix nuotr.

P.Scholesas: „Man neramu dėl „Man Utd“ ateities“

Vakar 16:20

Buvusį „Manchester United“ saugą Paulą Scholesą neramina klubo ateitis. Anglas mano, jog „raudonieji velniai“ gali iškristi iš Europos futbolo elito.

Angelis Di Maria veikiausiai paliks Madridą | AP/Scanpix nuotr.

C.Ancelotti: „A.Di Maria nori palikti „Real“

Vakar 15:20

Madrido „Real“ treneris Carlo Ancelotti viešai atskleidė, kad saugas Angelis Di Maria paprašė leidimo palikti komandą. Stratego iš Italijos teigimu, argentinietis atmetė „karalių“ pasiūlymą, todėl dabar abi pusės ieškos bendro sprendimo.

Mikelis Arteta | AP/Scanpix nuotr.

M.Arteta negalės žaisti mažiausiai dvi savaites

Vakar 14:30

Londono „Arsenal“ greičiausiai turės verstis be kapitono Mikelio Artetos rungtynėse prieš Liverpulio „Everton“ ir Stambulo „Bešiktaš“. Ispanas pasitempė čiurną be įvarčių pasibaigusiame pirmajame paskutinio Čempionų lygos atrankos etapo mače su „Bešiktaš“ vienuolike.

Daugiau naujienų

Mano ivartis.net

Jungtis

Apklausa

Kuri komanda šį sezoną laimės Anglijos „Premier“ lygą?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

1998 m. Čempionų lygos finalą tarp "Juventus" ir Madrido "Real" Italijoje stebėjo daugiau žiūrovų, negu Pasaulio čempionato finalą tarp Brazilijos ir Prancūzijos.

Rekomenduojame

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias futbolo naujienas el. paštu!

Užsakyti

Dienos citata

Treneris Davidas Moyesas:

Strategas iš Škotijos mano, kad jei „Manchester United“ valdyba būtų davusi jam daugiau laiko, komandos rezultatai būtų pagerėję.