Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Radamelis Falcao | SIPA/Scanpix nuotr.

Paskutinė perėjimų lango diena (atnaujinta 13.48) (3)

Šiandien 01:00

Vasara jau baigėsi, o perėjimų langas skaičiuoja paskutines valandas, kurios ištiksės jau šiąnakt. Futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinės dienos įvykius, kurių, kaip ir visada, turėtų netrūkti.

Naujienos

Radamelis Falcao | AP/Scanpix nuotr.

Spauda: R.Falcao žais „Manchester United“ klube (1)

Šiandien 12:23

Ilgai trukusi drama dėl Radamelio Falcao tolesnės ateities pagaliau baigėsi – kolumbietis karjerą pratęs Anglijoje, praneša ESPN. Teigiama, kad futbolininkas sutiko su „Manchester United“ komandos pasiūlymu, kurioje jis sezoną praleis nuomos pagrindais.

Tadas Kijanskas (kair.) | Fotodiena/Aliaus Koroliovo nuotr.

Savaitgalį užsienyje – lietuvių įvarčiaivideo

Šiandien 13:45

Praėjusios savaitės pabaigoje užsienyje sėkmingai pasirodė futbolininkai iš Lietuvos, kurie džiugino savo komandų gerbėjus įvarčiais.

Marcelo | AFP/Scanpix nuotr.

Be C.Ronaldo žaidęs „Real“ patyrė fiasko San Sebastiane (4)fotovideo

Vakar 23:52

Ispanijos čempionato antrojo turu rungtynėse užfiksuota staigmena. San Sebastiane šeimininkai „Real Sociedad“ po gražios ir atkaklios kovos rezultatu 4-2 privertė pasiduoti dabartinius Čempionų lygos laimėtojus Madrido „Real“ futbolininkus.

Zlatanas Ibrahimovičius | AFP/Scanpix nuotr.

Z.Ibrahimovičius grįžo su trenksmu ir leido PSG klubui pasityčioti iš „Saint-Etienne“fotovideo

Vakar 23:58

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas palengva įsibėgėja ir gerina žaidimą Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate. Sekmadienio vakarą namuose vykusiame ketvirtojo turo mače PSG net 5-0 sutriuškino rimčiau nepasipriešinusią „Saint-Etienne“ ekipą.

Ikeras Casillasas | Reuters/Scanpix nuotr.

I.Casillasas: „Mūsų komanda žaidė siaubingai“

Šiandien 13:00

Madrido „Real“ klubo kapitonas Ikeras Casilllas vakarykštį savo komandos pasirodymą pavadino siaubingu. Priminsime, kad vakar „Real“ klubas svečiuose 2-4 nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai. Per pirmas 11 minučių „Real“ pelnė du įvarčius ir pirmavo 2-0, tačiau „Real Sociedad“ parodė tvirtą charakterį ir pel...

Xabi Alonso (kair.) | AP/Scanpix nuotr.

B.Schusteris: „Bayern“ klubui X.Alonso reikėjo labiau nei T.Krooso“

Šiandien 11:10

Šiuo metu be darbo esantis treneris Berndas Schusteris sutiko pasidalinti mintimis apie naują Miuncheno „Bayern“ komandos pirkinį Xabi Alonso, kuris daugeliui kiek netikėtai paliko Madrido „Real“ ir išvyko rungtyniauti į Vokietiją.

Loicas Remy | chelseafc.com nuotr.

L.Remy: „Šiame sezone „Chelsea“ gali laimėti Čempionų lygą“ (1)

Šiandien 10:55

Vakar Londono „Chelsea“ klubas iš Londono „Queens Park Rangers“ ekipos įsigijo puolėją Loicą Remy. 27-erių metų prancūzas į „Chelsea“ atvyko už 10,5 mln. svarų ir su klubu jis sudarė ketverių metų sutartį. L.Remy „Chelsea“ gretose bandys pakeisti Fernando Torresą, kuris buvo paskolintas „Milan“ klubui.

Tris įvarčius įmušęs Ibra: „Aš dar nesu pasiruošęs visu 100 proc.“

Šiandien 09:40

Praėjusią savaitę dėl traumos nerungtyniavęs puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius grįžo su trenksmu ir kartu su Paryžiaus „Saint-Germain“ klubu nepaliko vilčių „Saint-Etienne“ ekipai.

Mačo akimirka | Reuters/Scanpix nuotr.

Jaunojo S.Ramirezo įvartis padovanojo „Barcelona“ klubui pergalę prieš „Villarreal“fotovideo

Vakar 21:50

Sekmadienio vakarą Ispanijos čempionato antrojo turo rungtynėse į kovą stojo šeimininkai „Villarreal“ ir „Barcelona“ futbolininkai. Mačą minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo Katalonijos ekipa.