Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Vakar 23:45

Ketvirtadienio vakarą Italijoje baigėsi devintasis „Serie A“ pirmenybių turas, kuriame pergalės iškovoti nesugebėjo Romos „Lazio“ ekipa. Pastaroji išvykoje turėjo tenkintis lygiosiomis (1-1) su Veronos „Hellas“ komanda.

„Atlanto“ futbolininkai švenčia įvartį | fkatlantas.lt nuotr.

„Atlantas“ įveikė „Trakus“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilėsvideo

Vakar 20:06

Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ čempionato kovoje dėl medalių – dar didesnė įtampa. Ketvirtadienio vakarą šalyje prasidėjo 33-iasis turas, kurį pradėjo turnyrinės lentelės kaimynų Klaipėdos „Atlanto“ ir „Trakų“ komandų dvikova. Joje stipresni pasirodė uostamiesčio futbolininkai, įveikę varžovus 1-0.

Raulis | Reuters/Scanpix nuotr.

Oficialu: „New York Cosmos“ pasirašė sutartį su legendiniu Rauliu

Vakar 16:47

Futbolo pasaulyje – didžiulės naujienos. Ketvirtadienio popietę „New York Cosmos“ klubas paskelbė, kad pasirašė ilgalaikį kontraktą su legendiniu buvusiu Madrido „Real“ klubo puolėju Rauliu Gonzalezu.

Davidui Silvai teks praleisti Mančesterio derbį | Reuters/Scanpix nuotr.

D.Silva bus priverstas praleisti Mančesterio derbį

Vakar 21:25

„Manchester City“ klubas sulaukė prastų žinių – komandos saugas Davidas Silva patyrė rimtą kelio traumą ir dėl susižeidimo gali praleisti tris savaites be futbolo.

Roberto Martinezas | AFP/Scanpix nuotr.

R.Martinezas apie S.Eto’o įsigijimą: „Tai futbolo dievų dovana“

Vakar 17:55

Liverpulio „Everton“ komandos treneris Roberto Martinezas pareiškė besidžiaugiantis tuo, kad klubo spalvas gina puolėjas Samuelis Eto‘o ir pavadino jo įsigijimą „futbolo dievų dovana“.

Arvydas Novikovas | fc-erzgebirge.de nuotr.

Vokietijos taurės mače A.Novikovas neišnaudojo puikios progosvideo

Vakar 16:00

Vakar Arvydo Novikovo atstovaujamas Aujės „Erzgebirge“ klubas iškrito iš Vokietijos taurės (DFB-Pokal) turnyro, kai svečiuose po pratęsimo 1-3 nusileido Leipcigo „Red Bull“ ekipai. Aujės klubas šiame mače pirmas išsiveržė į priekį ir galbūt galėjo laimėti tas rungtynes, tačiau puikios progos neišnaudojo A.Novikovas.

Giacomo Bonaventura | AP/Scanpix nuotr.

Nuostabų įvartį įmušęs „Milan“ saugas: „Tai turėjo būti perdavimas“video

Vakar 14:30

„Milan“ klubas vakar svečiuose 1-1 sužaidė su „Cagliari“ ekipa. „Cagliari“ pirmoji išsiveržė į priekį, kai įvartį 24 minutę pelnė Victoras Ibarbo. Visgi „Milan“ klubui rezultatą po dešimties minučių išlygino saugas Giacomo Bonaventura, kuris atliko neįtikėtinai gražų ir tolimą smūgį bei nuginklavo „Cagliari“ vartininką...

Massimiliano Allegri | Reuters/Scanpix nuotr.

M.Allegri po pirmo pralaimėjimo: „Žaidėme netinkamoje aikštėje“

Vakar 13:30

Vakar Turino „Juventus“ klubas patyrė pirmą šio sezono pralaimėjimą „Serie A“ lygoje. „Juve“ svečiuose 0-1 nusileido „Genoa“ klubui, kuriam įvartį per pridėtą teisėjo laiką pelnė Luca Antonini. Po rungtynių Italijos čempionų treneris Massimiliano Allegri turėjo priekaištų „Luigi Ferraris“ stadiono vejai.

Rio Ferdinandas | AFP/Scanpix nuotr.

Už moters įžeidimą R.Ferdinandas suspenduotas trims mačams

Vakar 12:30

Londono „Queens Park Rangers“ klubo gynėjas Rio Ferdinandas sulaukė trijų rungtynių diskvalifikacijos ir 25 tūkstančių svarų baudos. Anglijos Futbolo Asociacija nubaudė patyrusį gynėją dėl savo komentarų „Twitter“ tinkle. 35-erių metų futbolininkas savo „Twitter“ paskyroje žeminančiai ir įžeidžiančiai atsiliepė apie mo...

Jay'us Rodriguezas | Reuters/Scanpix nuotr.