Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Madrido klubas tapo Karaliaus taurės čempionu | AFP/Scanpix nuotr.

„Real“ klubas rungtynių pabaigoje nukovė „Barceloną“ ir iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę (FOTO) (VIDEO) (31)

Vakar 21:35

Madrido „Real“ klubas pirmą kartą šį sezoną nugalėjo „Barceloną“ ir tai padarė ne bet kur, o Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) finale. Trenerio Carlo Ancelotti auklėtiniai Valensijoje įveikė katalonus minimaliu rezultatu 2-1 ir po trejų metų pertraukos vėl triumfavo šiame turnyre.

Naujienos

Pasaulio čempionato logotipas | Reuters/Scanpix nuotr.

Futbolo bumas Brazilijoje: B grupė

Šiandien 07:30

Iki vasarą Brazilijoje vyksiančio pasaulio futbolo čempionato pradžios liko vos 56 dienos, o portalas Ivartis.net tęsia rubriką „Futbolo bumas Brazilijoje“, kurioje kiekvieną ketvirtadienį apžvelgiama po vieną grupę, nuo A iki H.

Pergalingo įvarčio autorius Garethas Bale'as | AFP/Scanpix nuotr.

G.Bale‘as: „M.Bartra mane pastūmė, todėl turėjau jį apibėgti“ (+ D.Alveso komentaras)

Šiandien 14:00

Trečiadienį pergalingą įvartį Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) finale pelnęs Madrido „Real“ komandos narys Garethas Bale‘as džiaugėsi, kad jam pavyko įveikti „Barcelona“ ekipos futbolininko Marco Bartros gynybą, nors pastarasis gynėsi ne pagal taisykles.

Jacksonas Martinezas | AFP/Scanpix nuotr.

Spauda: „Roma“ pasiekė susitarimą su J.Martinezu (1)

Šiandien 13:00

Italijos „Roma“ klubas jau beveik užsitikrino vietą kitų metų UEFA Čempionų lygoje, todėl vasarą Italijos sostinės komanda tikisi rimtai sustiprinti savo gretas. Ispanijos spaudoje pasirodė pranešimai, kad „Roma“ klubas nusitaikė į „Porto“ klubo puolėją Jacksoną Martinezą ir su pačiu žaidėju jau pasiekė susitarimą.

Luka Modričius ir Jose Mourinho | AFP/Scanpix nuotr.

J.Mourinho už L.Modričių ketina siūlyti Oscarą ir pridėti pinigų (6)

Šiandien 12:00

Spaudoje pasirodė gandai, kad Londono „Chelsea“ ekipos treneris Jose Mourinho savo gretose nori matyti Madrido „Real“ saugą Luką Modričių. Pranešama, kad portugalas už kroatą „Real“ klubui sutiktų atiduoti ir savo saugą Oscarą. J.Mourinho su L.Modričiumi jau dirbo „Real“ klube.

Manuelis Pellegrini | AFP/Scanpix nuotr.

M.Pellegrini po lygiųjų su „Sunderland“: „Mūsų mintys buvo vis dar rungtynėse su „Liverpool“

Šiandien 11:00

Vakar „Manchester City“ klubas namuose netikėtai nesugebėjo įveikti „Sunderland“ ekipos ir su ja sužaidė 2-2. Šios lygiosios sekė po pralaimėjimo „Liverpool“ ekipai rezultatu 2-3. „Man City“ puikiai pradėjo rungtynes ir Fernandinho įmušė pirmą mačo įvartį, tačiau antrajame kėlinyje dublį pelnė „Sunderland“ puolėjas Con...

Carlo Ancelotti | AFP/Scanpix nuotr.

C.Ancelotti: „C.Ronaldo nebuvimas motyvavo žaidėjus“ (+ G.Martino komentaras)

Šiandien 10:30

Vakar Madrido „Real“ klubas rezultatu 2-1 įveikė savo amžiną priešą „Barcelona“ klubą ir iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę („Copa del Rey“). Įvarčius nugalėtojams pelnė Andgelis Di Maria ir Garethas Bale‘as, o „Barcos“ gretose pasižymėjo Marcas Bartra.

Davidas Moyesas | AFP/Scanpix nuotr.

D.Moyesas Portugalijoje stebėjo tris futbolininkus (1)

Šiandien 10:00

„Manchester United“ klubas vasarą ketina kaip reikiant pasistiprinti, tad ekipos strategas Davidas Moyesas viešėjo Portugalijoje, kur stebėjo trijų futbolininkų žaidimą. Škotas apsilankė Portugalijos taurės atsakomosiose pusfinalio rungtynėse tarp „Porto“ ir „Benfica“ komandų.

Mustapha Yatabare (centre) įmušė du įvarčius | AFP/Scanpix nuotr.

„Monaco“ Prancūzijos taurės finale neišvysime – juos įveikė „Guingamp“ klubasfotovideo

Šiandien 00:32

Trečiadienį vakare Prancūzijoje buvo sužaistas antrasis Prancūzijos taurės („Coupe de France“) pusfinalio mačas. Jame tik po pratęsimo tapo aišku, kad į finalą žengė „Guingamp“ klubas, kuris kiek netikėtai rezultatu 3-1 įveikė turtingąjį „Monaco“ klubą.

Pirmasis C.Wickhamo įvartis | AFP/Scanpix nuotr.

C.Wickhamas atėmė du taškus iš „Manchester City“, „Everton“ patyrė skaudų pralaimėjimą (4)fotovideo

Vakar 23:45

Visų nuostabai „Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos 34 turo varžybose, savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti paskutinėje vietoje esančios „Sunderland“ ekipos. Aikštės šeimininkai nuo pralaimėjimo išsigelbėjo tik pačioje mačo pabaigoje. Pirmasis kėlinys „miestiečiams“ prasidėjo tiesiog pasakiškai.