Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Šiandien 07:00

Futbolo naujienų portalas Įvartis.net tęsia įdomių faktų rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje kiekvieną pirmadienį ir penktadienį pateikiame po penkis faktus apie futbolininkus, futbolą bei su juo susijusius dalykus bei žmones.

Naujienos

Lima | AP/Scanpix nuotr.

Europos lyga: „Benfica“ privertė pasiduoti „Juventus“ klubą, „Sevilla“ – per žingsnį nuo finalo (1)fotovideo

Vakar 23:55

Lisabonos „Benfica“ klubas parodė charakterį ir ketvirtadienio vakarą pirmose UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynėse namuose iškovojo dramatišką pergalę. Portugalijos čempionams pasipriešinti bandžiusi Turino „Juventus“ ekipa turėjo pripažinti varžovų pranašumą minimalia persvara 1-2.

zalgiris-vilnius.lt/A.Kero. nuotr.

„Žalgiris“ prarado du taškus Šiauliuose

Vakar 19:20

Šiaulių „Šiauliai“ ketvirtadienio vakarą pirmą kartą šį sezoną oficialias Lietuvos „SMSCredit.lt A lygos“ rungtynes žaidė pagrindiniame savo miesto stadione, kuris atnešė sėkmę mače su šalies čempionu Vilniaus „Žalgiriu“. 10-ojo turo susitikime nuo sostinės komandos atakų apsigynę trenerio Gedimino Jarmalavičiaus auklė

premierleague.com nuotr.

Lankomiausių Europos lygų top 20 (5)

Vakar 14:00

Pagal naują UEFA analizės ataskaitą buvo sudarytas lankomiausių Europos futbolo lygų dvidešimtukas, kuriame pagal bendrą lankomumą stadionuose pirmauja Anglijos „Premier“ lyga. Nedaug nuo stipriausios Anglijos lygos atsilieka Vokietijos „Bundesliga“, o po jos eina Ispanijos „Primera“ lygą.

Lionelis Messi | AP/Scanpix nuotr.

A.Iniesta: „L.Messi neras kito tokio klubo kaip „Barcelona“ (1)

Šiandien 12:00

„Barcelona“ klubo senbuvis Andresas Iniesta mano, jog katalonų žvaigždė Lionelis Messi padarytų didžiulę klaidą jeigu paliktų Ispanijos čempionų gretas ir išvyktų rungtyniauti kitur. Argentiniečio žaidimas pastaruoju metu netenkina nei skeptikų, nei komandos fanų.

Reuters/Scanpix nuotr.

Bolivijoje vykusiose rungtynėse kameros užfiksavo vaiduoklįvideo

Šiandien 11:00

Stebint futbolo rungtynes galima išvysti paranormalius reiškinius. Vienas jų prieš savaitę buvo užfiksuotas Bolivijoje, Išvaduotojų taurės („Copa Libertadores“) mače, kuriame susitiko La Paso „The Strongest“ ir Montevidėjaus „Defensor Sporting“ klubai.

Ivica Oličius | AFP/Scanpix nuotr.

I.Oličius į Angliją nevyks – jis pratęsė sutartį su „Wolfsburg“

Šiandien 10:00

Į „Stoke City“ klubą viliotas puolėjas Ivica Oličius visgi apsisprendė likti „Wolfsburg“ klube ir su juo pratęsė sutartį dar dviems metams. Ankstesnė 34-erių metų kroato sutartis su „Vilkais“ galiojo iki šio sezono pabaigos. Todėl jį pas save kvietė „Stoke“ treneris Markas Hughesas.

Stebuklingieji „Barcelona“ šokoladukai | twitter.com nuotr.

„Barcelona“ šokolade aptiktas galingas narkotikų derinys

Šiandien 09:00

Paaiškėjo, kad vos prieš keletą savaičių Ispanijos prekyboje pasirodęs šokoladas su „Barcelona“ klubo logotipu turi „nedidelę“ paslaptį.

S.Larssonas (kair.) ir Ramiresas (deš.) | AFP/Scanpix nuotr.

Varžovą „iškirtęs“ Ramiresas šį sezoną „Premier“ lygoje nebežaisvideo

Vakar 21:20

Londono „Chelsea“ ekipos saugas Ramiresas daugiau šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone aikštėje nepasirodys, nes buvo diskvalifikuotas ketverioms varžyboms už tyčinį savo varžovo sužalojimą. Incidentas įvyko praėjusį šeštadienį, kuomet „aristokratai“ savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo rezultatu 2-1 „Sunderland“ ekipa...

Cristiano Ronaldo | AP/Scanpix nuotr.

C.Ronaldo: „Pateksime į Čempionų lygos finalą“ (1)

Vakar 20:30

Madrido „Real“ ekipos žvaigždė Cristiano Ronaldo mano, kad jeigu jo atstovaujamai komandai pavyks pelnyti įvartį atsakomosiose Čempionų lygos pusfinalio varžybose prieš Miuncheno „Bayern“ klubą, jie pateks į turnyro finalą. Praėjusį trečiadienį pirmasis šių komandų susitikimas Čempionų lygos pusfinalyje įvyko Madride, ...