Europos lygoje - “Manchester United” ir "Manchester City" krachas (VIDEO)

2012.03.15 21:19 Ivartis.net
Europos lyga

Anglų futbolas parklupdytas ant kelių, nukarūnuotas ir nukirsdintas. Budelių vaidmens Europos lygos aštuntfinalio varžybose ėmėsi pietiečiai. Ispanai "Bilbao Athletic" iš turnyro išmetė "Manchester United", o portugalų Lisabonos "Sporting" – "Manchester City".

"Manchester City" klubas namie 3:2 įveikė Lisabonos Sporting ekipą, bet to nepakako, kad tęstų kovą Europoje. Roberto Mancini vadovaujami futbolininkai pirmą kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių deficitą.

60-ą minutę argentinietis Sergio Aguero sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir sugrąžino viltį pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.Tiesa, per pusvalandį anglų klubui reikėjo įmušti tris įvarčius. Vieną iš trejų 75 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė italas Mario Balotelli. Kitą – 83 minutę pridėjo S.Aguero.

Tačiau per likusį pagrindinį laiką ir dar pridėtas penkias minutes taip ir neatsirado žaidėjo, kuris įmuštų bilieto į Europos taurės ketvirtfinalio etapą verto įvarčio.

Pirmas rungtynes "Sporting" laimėjo minimaliu rezultatu 1-0.

"Manchester United" šiemetinis kelias Europos futbolo stadionuose baigėsi Ispanijoje. Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ispanas Fernando Lloriente besibaigiant pirmam kėliniui tarp Bilbao “Athletic” ir “Manchester United” pasiuntė kamuolį į Davido De Gea'os saugomus vartus ir nustūmė “raudonuosius velnius” prarajos link.

Pralaimėję pirmąsias rungtynes 2-3 Mančesterio futbolinininkai per antrą atsakomojo mačo dvikovos kėlinį turėjo įmušti bent du įvarčius, tačiau Bilbao "San Mames" stadione ispanai ir toliau “velniams” kūrė dar didesnę pirtį.

Antrą kėlinį “Athletic” pradėjo svečių spaudimu 54 – ą minutę Andoni Iraola iššoko vienas prieš D.De Goa, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti, o 65 – ą minutę Oscaras De Marcos sudėjo visus trūkstamus taškus – 2-0.

Per likusį varžybų laiką šeimininkų palaužti anglai parodė nagučius. Wayne’as Rooney 80 minutę pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir sušvelnino rezultatą.Tačiau įmušti du įvarčius ir išplėšti pratęsimą sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepavyko

.Į Europos lygos ketvtirtfinalį pateko Bilbao "Athletic" ekipa. Į kitą turnyro etapą taip pat pateko "Valencia", "Hannover" ir "Az Alkmaar", Charkovo "Metalist", Gelzenkircheno "Schalke04", Madrido "Atletico", Lisabonos "Sporting" klubai.

Europos lygos rezultatai

Bilbao “Athletic” 2-1 “Manchester United”

23'[1 - 0]F. Llorente

65'[2 - 0]O.D. Marcos

80'[2 - 1]W. Rooney

"Manchester City" 3-2 Lisabonos "Sporting“

33'[0 - 1]M. Fernandezas

40'[0 - 2]R.v. Wolfswinke

60'[1 - 2]S. Agüero

75'[2 - 2]M. Balotelli (11 m baudinys.)

82'[3 - 2]S. Agüero

Stambulo" Besiktas" 0-3 Madrido "Atletico"

26'[0 - 1]Adrianas

83'[0 - 2]R. Falcao

90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1-2 Charkovo "Metalist"

15'[1 - 0]I. Marcanas

81'[1 - 1]C.C. Villagra

86'[1 - 2]M. Devičius

Gelzenkircheno "Shalke 04" 4-1 Enšadės “Twente"

14'[0 - 1]W. Janssenas

29'[1 - 1]K.J. Huntelaaras

57'[2 - 1]K.J. Huntelaaras (11 m baudinys)

71'[3 - 1]J. Jones

81' [4 - 1]K.J. Huntelaaras

Hannover” 4-0 Liežo "Standart"

4'[1 - 0]M. Abdellaoue

21' [2 - 0]Kanu (į savo vartus)

73'[3 - 0]D.K. Ya

90' [4 - 0] S. Pinto

Eindhoveno PSV 1-1 "Valencia"

47'[0 - 1]A. Rami

64'[1 - 1]O. Toivonenas

"Udinese" 2- 1 "AZ Alkmaar"

3'[1 - 0]A.D. Natale (11 m baudinys.)

15'[2 - 0]A.D. Natale

31'[2 - 1]E. Falkenburg

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Fotodiena.lt/Edvardo Blaževičiaus nuotr.

„Žalgiris“ dar kartą nusileido Kroatijos čempionams ir baigė žygį Europoje (FOTO) (VIDEO) (4)

Vakar 20:20

Aktyviai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ pasipriešinti Zagrebo „Dinamo“ klubui nesugebėjo. Atsakomajame antrojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo mače Lietuvos sostinės ekipa namuose dar kartą nusileido kroatams tokiu pačiu rezultatu 0-2.

Naujienos

Jeremy Mathieu | fcbarcelona.com nuotr.

Oficialu: „Barcelona“ už 20 mln. eurų įsigijo J.Mathieu (2)

Šiandien 13:00

Ispanijos „Barcelona“ klubas savo oficialiame puslapyje patvirtino, kad jie iš „Valencia“ klubo įsigijo gynėją Jeremy Mathieu. Futbolininkas su Katalonijos ekipa sudarė ketverių metų sutartį, su galimybe ją pratęsti dar sezonui. „Valencia“ klubas ilgai spyriojosi parduoti savo gynėją „Barcelona“ ekipai, tačiau pats J.M...

Jamesas Rodriguezas | AFP/Scanpix nuotr.

Jamesas: „Visada buvau „Real“ gerbėjas“ (1)fotovideo

Šiandien 08:00

Antradienio vakarą Madridui ir jo žmonėms pristatytas vietos „Real“ komandos naujokas Jamesas Rodriguezas neslėpė, kad apie šią akimirką jis svajojo nuo mažens. 23 metų futbolininkas atskleidė, jog visada palaikė „karališkąjį“ klubą ir sekė jo pasirodymus.

Thomasas Vermaelenas | AFP/Scanpix nuotr.

Vasaros perėjimų langas (liepos 23 d.)

Šiandien 07:00

Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.

„Šachtar“ ekipa | AFP/Scanpix nuotr.

„Šachtar“ treniruosis Kijeve, o namų rungtynes žais Lvove

Šiandien 14:00

Dėl neramumų Rytinėje Ukrainoje, Ukrainos čempionas Donecko „Šachtar“ klubas savo namų rungtynes žais Lvovo mieste. Antradienį „Šachtar“ klubas žaidė Ukrainos Supertaurės rungtynes su Kijevo „Dynamo“ klubu Lvovo „Arena“ stadione. Tą mačą „Šachtar“ laimėjo 2-0 ir taip iškovojo pirmą sezono trofėjų.

Pavelas Komolovas | gksbelchatow.com nuotr.

P.Komolovas keliasi į Lenkiją, „Sūduva“ pasistiprino dviem legionieriais

Šiandien 13:55

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ saugas Pavelas Komolovas sezoną užbaigs Belchatuvo GKS klube Lenkijoje. Vilniaus ekipa legionierių iš Rusijos lenkams išnuomojo pusei metų. „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius birželio pabaigoje, pristatydamas komandos naujokus ir į ekipą po pertraukos sugrįžu...

Manuelis Pellegrini | AP/Scanpix nuotr.

M.Pellegrini: „Nemanau, kad sudėtis jau yra baigta“

Šiandien 13:30

„Manchester City“ klubo treneris Manuelis Pellegrini mano, kad „Premier“ lygos čempionai šią vasarą dar pirks naujų žaidėjų ir stiprins savo gretas. „Miestiečiai“ šią vasarą jau įsigijo saugą Fernando, krašto gynėją Bacary Sagna ir vartininką Willy Caballero. Tačiau komandą paliko Garethas Barry ir Joleonas Lescottas.

Bastianas Schweinsteigeris | AP/Scanpix nuotr.

B.Schweinsteigeris veikiausiai nežais pusantro mėnesio

Šiandien 12:15

Su Vokietijos rinktine FIFA pasaulio futbolo čempionate triumfavęs saugas Bastianas Schweinsteigeris veikiausiai praleis naujojo sezono pradžią. Bent jau tai rekomendavo jo atstovaujamo Miuncheno „Bayern“ klubo medikas Hansas-Wilhelmas Mulleris-Wohlfahrtas.

Marekas Zubas | Fotodiena/Edvardas Blaževičius nuotr.

M.Zubas: „Tai buvo labai naudinga patirtis“ (+ 2 komentarai)

Šiandien 11:15

Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas po pralaimėjimo Zagrebo „Dinamo“ 0-2 teigė, kad dvejos rungtynės su kroatais parodo, kokia kryptimi reikia dirbti. „Tai buvo įdomios rungtynės. Reikia pasakyti, kad pralaimėjome stipresnei komandai.

Josepas Guardiola | SIPA/Scanpix nuotr.

J.Guardiola: „Jeigu susimausiu, „Bayern“ mane atleis“

Šiandien 10:00

Miuncheno „Bayern“ strategas Josepas Guardiola leido suprasti, jog artėjančiame sezone jis privalės su savo komanda ne tik apginti Vokietijos čempionų ir šalies taurės titulus, bet ir laimėti UEFA Čempionų lygą, jeigu norės jaustis visiškai saugus dėl darbo bavarų gretose.