R. van der Vaartas: F. Muambai dabar padėti gali tik Dievas

2012.03.19 10:21 Ivartis.net
Fabrice Muamba

„Tai baisiausia diena mano gyvenime“, - prisiminęs šeštadienį Anglijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse vykusią dramą kalbėjo kraupaus įvykio liudininkas „Tottenham Hotspur“ saugas Rafaelis van der Vaartas.

Anglijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse Totenhame „Bolton Wanderers“ futbolininkas 23 metų Fabrice‘as Muamba 41-ą žaidimo minutę susmuko aikštės viduryje – sustojo širdis.

33 rungtynes už Anglijos jaunimo iki 21 metų rinktinę žaidęs F. Muamba dešimt minučių aikštėje buvo gaivinamas, kol galiausiai jo širdis vėl pradėjo plakti. Kai daugelis futbolininkų sudėjo maldai rankas, teisėjas Howardas Webbas nutraukė rungtynes esant rezultatui 1:1.

„Fabrice‘as guli nejudėdamas ant žolės ir esi bejėgis. Sukalbėjau už jį maldą ir pagalvojau apie jo šeimą ir mažą sūnų. Stadione žmonės sureagavo gražiai – visi šaukė Muambos vardą“, - pasakojo R. van der Vaartas.

Konge gimusiam ir 11 metų į Londoną atvykusiam F. Muambai ligoninėje buvo dirbtinai sukelta koma. „Per artimiausią parą viskas turėtų paaiškėti. Būklė kritiška, bet su Dievu gal jam pavyks išsikapstyti“, - sekmadienį vėlai vakare kalbėjo Boltono ekipos strategas Owenas Coyle‘as.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai

Nėra komentarų

Dienos tema

Mesutas Ozilas ir Theo Walcottas įmušė po įvartį | AP/Scanpix nuotr.

Anglijos taurės savininkai keliauja į turnyro aštuntfinalį (FOTO) (VIDEO)

Vakar 20:00

Londono „Arsenal“ klubas sekmadienį svečiuose sėkmingai pratęsė šalies taurės (FA) gynimą. „Kanonieriai“ turnyro šešioliktfinalyje rezultatu 3-2 įveikė „Championship“ lygoje rungtyniaujančią „Brighton“ ekipą.

Naujienos

Romos klubas neiškovojo pergalės | AFP/Scanpix nuotr.

„Roma“ klubo variklis stringafotovideo

Vakar 23:51

Italijos vicečempionė „Roma“ ekipa sekmadienį šalies „Serie A“ čempionate trečią kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis. Trenerio Rudi Garcios auklėtiniai 20-ojo turo mače išvykoje taikiai 1-1 išsiskyrė su Florencijos „Fiorentina“ klubu.

Dani Alvesas | AP/Scanpix nuotr.

Žiemos perėjimų langas (sausio 25 d.)

Vakar 01:00

Lankomiausias futbolo portalas Lietuvoje Įvartis.net antrus metus iš eilės seks „Žiemos perėjimų lango“ oficialius įvykius bei įvairiausius gandus, su kuriais bus siejami klubai, futbolininkai ar treneriai.

Giorgio Chiellini sveikina Paulą Pogbą su įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

„Juventus“ antrajame kėlinyje susitvarkė su „Chievo“ klubu, „Inter“ pralaimėjo namuosefotovideo

Vakar 17:59

Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį toliau tęsėsi 20-ojo turo susitikimai. Nelengvą pergalę šventė Turino „Juventus“ klubas, namuose...

PSG futbolininkų triumfas | AFP/Scanpix nuotr.

PSG svečiuose turėjo vargo su „Saint Etienne“ komandafotovideo

Vakar 23:52

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate sekmadienį buvo užbaigtas žaisti 22-asis turas. Sėkmingai jį sužaidė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, svečiuose palaužusi lentelės kaimynus „Saint Etienne“ futbolininkus rezultatu 1-0.

Pusiaujo Gvinėja keliauja į kitą etapą | AFP/Scanpix nuotr.

P.E.Aubameyangas su Gabonu iškrito iš Afrikos Nacijų taurės

Vakar 21:50

Sekmadienį Afrikos Nacijų taurėje paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai. Jais tapo Kongas ir turnyro šeimininkė Pusiaujo Gvinėja.

Liono klubas tęsia dominavimą Prancūzijoje | AFP/Scanpix nuotr.

Liono „Olympique“ klubas neužleidžia lyderio pozicijos Prancūzijoje

Vakar 17:00

Prancūzijos čempionato „Ligue 1“ lyderis Liono „Olympique“ klubas sekmadienį į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. Huberto Fournierio auklėtiniai namuose vykusiame 22-ojo turo mače rezultatu 2-0 nugalėjo „Metz“ ekipą.

Harry Kane'as | AP/Scanpix nuotr.

„Tottenham“ klubas apdovanos H.Kane‘ą nauja pelninga sutartimi

Vakar 15:51

Londono „Tottenham“ klubas nusprendė apdovanoti savo puolėją Harry Kane‘ą už įspūdingą sportinę formą šį sezoną ir pakels jam savaitinę algą.

Darvydas Šernas žais Albanijoje | Reuters/Scanpix nuotr.

D.Šernas keliasi rungtyniauti į Albaniją

Vakar 13:30

Pastaruoju metu Suvalkų „Wigry“ klube rungtyniavęs puolėjas Darvydas Šernas turi naują darbovietę. Futbolininkas nuo šiol žais Albanijoje.

Raheemas Sterlingas | AP/Scanpix nuotr.

R.Sterlingas atmetė „Liverpool“ kontrakto pasiūlymą (2)

Vakar 12:41

Anglijos spauda skelbia, jog „Liverpool“ klubo saugo Raheemo Sterlingo naujo kontrakto derybos su komanda ir toliau stringa. Dabar žaidėjas atmetė antrąjį pasiūlymą pratęsti sutartį.

Daugiau naujienų

Mano ivartis.net

Jungtis

Apklausa

Ar laukiate Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

1973 m. Italijos čempionato mače dirbęs teisėjas Marcello Donadini buvo išvežtas į ligoninę, nes jo sprendimu nepatenkintas žaidėjas įkando jam į nugarą.